W ostatnią niedzielę, 17 kwietnia licealiści z całej Polski po raz trzeci zebrali się w warszawskiej siedzibie Fundacji Republikańskie, w której odbywała się tegoroczna edycja naszego konkursu wiedzy ekonomicznej. Pierwsze dwa spotkania odbyły się 9. i 10. kwietnia. Był to cykl spotkań z zaproszonymi ekspertami, którzy wygłosili laureatom konkursu swoje … Więcej

Mamy przyjemność ogłosić, że czwarta edycja Akademii Kolibra została oficjalnie otwarta 12 II 2016. Wszystkich zainteresowanych startem w konkursie odsyłamy do naszego regulaminu. Czekamy na Wasze prace. Powodzenia!

Akademia KoLibra rozstrzygnięta! 22 marca 2015 roku odbył się egzamin, który wyłonił najlepszego z najlepszych. Laureatami Akademii zostali: I miejsce – Maciej Kostański II miejsce – Jakub Madej III miejsce – Paweł Płonka Gratulujemy wygranej i zachęcamy do pozostania z nami w kontakcie i dalszej współpracy. Pamiętajcie, że za rok … Więcej

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za entuzjazm, zaangażowanie, zaciętą rywalizację, a przede wszystkim gratulujemy… ekonomicznej wiedzy. Zachęcamy do współpracy z lokalnymi oddziałami Stowarzyszenia KoLiber. Wszystkich już dziś zapraszamy do udziału w Akademii KoLibra III!

Wyłoniliśmy zwycięzców II edycji Akademii Kolibra: 1 miejsce – Mateusz Janczura z Krakowa (na zdjęciu); 2 miejsce – Szymon Doliwa z Ełku; 3 miejsce – Paweł Kowalski z Żyrardow. Gratulujemy!

Dziękujemy Partnerom oraz Sponsorom konkursu: Fundacja FOR (Forum Obywatelskiego Rozwoju), Centrum im. Adama Smitha, Instytut Misesa, Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, BNI Polska, Bank Zachodni WBK, ASBiRO, Polsko-Amerykańska Akademia Liderów / Polish-American Leadership Academy, Fijorr Publishing, Multibook.pl księgarnia internetowa oraz Trust Design.

II Edycja Akademii KoLibra ruszyła. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie ESEJÓW na 1 z 3 tematów: a) Jak gospodarka wpływa na codzienne życie człowieka? b) Czego brakuje nam do sukcesu czyli wyzwania polskiej gospodarki? c) Rola niepewności w życiu ekonomicznym. Termin przesyłania prac mija 20 lutego o godz. 23:00.